Электродом

(057) 719-39-73, (067) 577-77-52,
(093) 847-27-52, (050) 577-77-52,
c 9.00 до 20.00 без выходных

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ
Увага!!! Перед переглядом даного Сайту уважно прочитайте ці  умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не викороистовуйте цей Сайт. Використання цього сайту, у тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням цього Сайту означає Вашу згоду з даними Умовами використання Сайту.
1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
Персональні дані- відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;
Володілець бази персональних даних (далі «Володілець») – фізична або юридична особа, яка визначає мету обробки персональних даних, встановлює склад цих даних та процедури їх обробки, якщо інше не визначене законом; 
Користувач – особа, яка  переглядає  інформацію на Сайті та /або замовляє та /або отримує Товари з використанням інструментів Сайту.
Сайт – веб-сайт Інтернет-магазину «ЕлектроДім» www.electrodim.com
2. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
2.1. Політика конфіденційності є невід’ємною частиною Умов використання сайту.
2.2. Політика конфіденційності описує, які персональні дані Користувач, може відправити через інтернет на Сайт або іншим чином надати Володільцю, (далі - "Персональні дані"). Крім того, Політика конфіденційності встановлює, як зібрані Персональні дані можуть бути виправлені або видалені.
2.3. Будь-які Персональні дані захищаються і обробляються Інтернет-магазином «ЕлектроДім»  відповідно до Політики конфіденційності. Користувач розуміє та погоджується, що у момент надання своїх Персональних даних Користувач приймає чинну Політику конфіденційності.
2.4. Користуючись Послугами, Користувач надає згоду на збір і обробку Персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р., № 2297-VI та Політики конфіденційності.
3. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ
3.1. Користувач може користуватися Сайтом без реєстрації, проте у такому разі доступ до деяких функціональних складових буде обмежений.
3.2. Під час реєстрації Користувач надає свою дійсну адресу електронної пошти. 
3.3. При здійсненні реєстрації Коростивуча Інтернет-магазин «ЕлектроДім» збирає і обробляє Персональні дані за умови, що вони були надані Користувачем.

4. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТА ПЕРЕДАЧА ЇХ ТРЕТІМ ОСОБАМ. 
4.1. Відзначивши пункт на сторінці реєстрації інтернет-сайту www.electrodim.com «Я надаю згоду на збір та обробку моїх персональних даних»  Користувач, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р., № 2297-VI: 
- надає Інтернет-магазину «ЕлектроДім» (далі - «Вололоділець») свою безумовну згоду на збір, обробку,  використання та зберігання його персональних даних на сервері Інтернет-магазину «ЕлектроДім» з метою реалізації цивільно-правових відносин, включаючи передачу даних третім особам без повідомлення Користувача про це виключно в порядку та випадках, передбачених законодавством;
- повідомлений про те, що його персональні дані внесені до бази персональних даних, а також про його права, визначені законодавством про захист персональних даних, про місцезнаходження бази, про мету обробки та особах, яким надаються ці дані для виконання визначеної мети;
- погоджується, що надані ним персональні дані будуть знищені зі спливом терміну, що необхідний для їх використання у відповідності з призначенням та їх строком зберігання;
- погоджується з тим, що Володілець здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг;
- під обробкою персональних даних Користувач розуміє збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення (у тому числі, передачу третім особам), знеособлення, знищення та інші дії (операції) з персональними даними;
- погоджується з тим, що Володілець здійснює збір та обробку персональних даних Користувача, пов'язаних з ідентифікацією, аутентифікацією, авторизацією, знеособленням, відновленням пароля, відправкою інформаційних матеріалів за згодою Користувача, відповідями на запити та листи Користувача, отриманням заявок на придбання товару, залишенням відгуків щодо якості обслуговування, для реєстрації в програмі знижок, отриманням рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації, проведенням маркетингових акцій та врученням призових винагород, серед яких можуть бути наступні персональні дані:
         а) прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, ідентифікаційний номер Користувача, адреса доставки замовлень, контактний номер телефону, e-mail адреса, дані по замовленнях, бонуси-знижки, інші відомості;
        б) дані, надані Користувачем при заповненні реєстраційних форм на інтернет-сайті, а також у процесі користування інтернет-сайтом.
5. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ.
5.1. Інтернет-магазин «ЕлектроДім» зобов'язується вживати всі розумні заходи для того, щоб до Персональних даних Користувача не отримали незаконний доступ треті особи.
5.2. Доступ до Персональних даних Користувача мають співробітники Інтернет-магазину, які дотримуються суворих стандартів конфіденційності при обробці Персональних даних Користувача, обов'язки яких безпосередньо пов'язані з такою обробкою.
5.3. Для забезпечення безпеки і конфіденційності Персональних даних, які зберігаються на Сайті, використовуються стандартизовані системи обмеження доступу і захист паролями.
5.4. Інтернет-магазин «ЕлектроДім» прагне до створення беззастережно безпечних варіантів використання Сайту, але Користувач повинен усвідомлювати, що інтернет як всесвітня система об'єднаних комп'ютерних мереж є уразливим середовищем, тому конфіденційність Персональних даних, що передаються через Сайт або по електронній пошті, не може бути повністю гарантована Інтернет-магазином, оскільки окремі етапи передачі Персональних даних по інтернет-каналу знаходяться поза контролем Інтернет-магазину.
6. РОЗСИЛКА
6.1.  Підписуючись на розсилку Інтернет-магазину, Користувач погоджується з тим, що Інтернет-магазин  може відправляти йому електронні повідомлення на регулярній основі, наприклад: пропозиції Інтернет-Магазину, новини тощо.
6.2. Користувач може у будь-який час відмовитися від отримання розсилки Інтернет-магазину, відвідавши свій профіль на Сайті.
6.3. Інтернет-магазин  не проводить спам-розсилок. 

7. ЗМІНА ТА ВИДАЛЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.
7.1. Якщо інше не передбачене чинною Політикою конфіденційності, Користувач несе відповідальність за актуальність, точність і повноту своїх Персональних даних.
7.2. Користувач має право на доступ, зміну або видалення своїх Персональних даних. 
7.3. Якщо Користувач хоче отримати доступ до Персональних даних, виправити або видалити їх, йому необхідно відвідати сторінку "Особистий кабінет".

Наверх
Создание Интернет-магазина Electrodim.com - PHPShop. Все права защищены © 2003-2017.